Zadzwoń Zadzwoń Zadzwoń Napisz
POKROWCE NA KRZESŁA BANKIETOWE

POKROWCE NA KRZESŁA BANKIETOWE

W Mextra oferujemy piękne elastyczne i nierozciągliwe pokrowce na krzesła bankietowe, stanowiące idealne przybranie krzeseł na wszelkiego rodzaju uroczystości. Nadają się doskonale jako elementy wystroju sali podkreślające podniosły nastrój podczas bankietów, chrzcin, komunii, wesel czy styp.

Pokrowce na krzesła z naszej oferty to eleganckie i praktyczne dekoracje, które szyjemy na zamówienie na wymiary danego mebla. Oferujemy szeroki wybór materiałów matowych i satynowych, zarówno gładkich, jak i z wytwornym wzorem, konfrafałdami lub efektownymi kokardami wiązanymi z tyłu oparcia.

Na uwagę zasługuje również jakość i praktyczność naszych pokrowców. Dzięki zastosowanym przez nas technologiom plamoodpornym i zapobiegającym zagnieceniom, produkty te są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i łatwe w prasowaniu i przechowywaniu. Znajdziesz tu też minimalistyczne pokrowce elastyczne z wzmocnionymi stopkami, które w ogóle nie wymagają prasowania. To ogromna oszczędność czasu, energii i pieniędzy oraz udana inwestycja w trwały produkt wielokrotnego użytku.

Sprawdź naszą ofertę i zamów już teraz piękne pokrowce na krzesła bankietowe w wybranym przez siebie kolorze i wzorze. Udekoruj salę i podkreśl wagę uroczystości przystrajając krzesła dowolnym z naszych dekoracyjnych pokrowców.

Nasi specjaliści

Dominika
Dominik
Magdalena

Krzesła bankietowe

Telefon: +48 77 483 70 70
Infolinia: +48 531 542 542
Jesteśmy do Państwa dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30

Cechy pokrowców

Płatności

Gwarantujemy bezpieczne płatności
- przelew tradycyjny
- płatność kartą
- szybki przelew DotPay
- płatność gotówką

Nasi klienci

Opinie 2

Klient: AC Hotels by Marriott
Ocena: starstarstarstarstar
Z firmą MEXTRA współpracujemy od 2017r. Od samego początku współpraca jest na najwyższym poziomie, na każde nasze zapytanie...
Klient: Browar Lubicz
Ocena: starstarstarstarstar
Współpracę z firmą MEXTRA rozpoczęliśmy w 2015r. Od samego początku zaopatrywaliśmy się w krzesła bankietowe, stoły...
Klient: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych...
Ocena: starstarstarstarstar
Dzień dobry, dziękuję  za szybką dostawę krzeseł. Pan kierowca był bardzo sympatyczny i pomógł nam przy wyładunku....